Főoldal Térkép Események Hírek Túrák Megállóhelyek Lapátos védjegy Kapcsolat Tudástár

Kajak-Kenu Club Vízitelep Szarvas

Szarvas


Közelben


Hajótípusok

kajak, kenu
Parkoló Hajóbérlés Ivóvíz Tűzrakóhely Sátrazási lehetőség Meleg zuhany

Leírása

A szarvasi kajak-kenu szakosztályt Sándor Tamás 1967 nyarán alapította közel tíz fővel és 1 db Vöcsök típusú hajóval.

A hajópark az évek folyamán fokozatosan nőtt, miként a sportolók száma is. A szakosztály létszáma néhány év alatt meghaladta a 30 főt. Az első tíz évben a szakosztály a hazai ranglista középmezőnyébe került, ami vidéki kisszakolytály lévén kiváló eredmény. Ezen helyét egyesületünk azóta is tartja. A kajak-kenu szakosztály tagjai 1993-ban új egyesületet alapítottak Kajak-Kenu Club Szarvas néven , melyet a Békés M. Bíróság a 982-es sorszám alatt jegyzett be. Egyesületünk 1998 óta közhasznú társadalmi szervezet. Clubbunk 1978 óta működik a jelenleg is üzemeltett vízitelepen, ahol az elmúlt tíz évben jelentős anyagi és emberi ráfordítással sikerült egy lassan minden igényt kielégítő vizitelepet létrehozni.

Térkép

Értékelések

Új értékelés

Név *
Email cím *
Hozzászólás

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

korábbi értékelések

Jelenleg még nincsen értékelés, legyél az első!